Biz Kimiz ?

Ozeldersizmit.com sitesi Adım Eğitim Merkezi‘ne aittir…

Adım Eğitim Merkezi

Biz Adım Eğitim Merkezi olarak, tecrübeli eğitimcilerden oluşan ve Kocaeli/İzmit’e birebir eğitim sistemini ilk kez uygulayan ekibiz. Özel ders merkezi kurmamızdaki yegane amaç, eğitim kalitesini artırmak ve en az zamanda en fazla eğitimi vererek, öğrencilerimizin kalabalık dershane ve sınıflarda alamadıkları ve aslında hak ettikleri eğitimi verebilmektir.

Bölgenin özel ders konusunda tecrübeli hocaları ile çalışıyor, eğitimin hakkını veriyoruz. Birebir eğitim sistemini, öğrenci ve kalabalık psikolojisini çok iyi araştırarak işimizi bu temel kriterlere göre veriyoruz.

Kurulduğumuz günden bugüne, her zaman eğitimin en kalitelisini verebilmek için çabalıyoruz. En önemlisi ise, daha önce gerçek anlamda hiç gerçekleşmemiş olanı yapıyoruz, yani birebir eğitim sistemini tam anlamıyla uygulayarak, özel ders ile öğrenilmeyecek hiç bir şey olmadığını ve özel ders alarak herkesin öğrenebileceğine inanıyoruz.

Çok iyi biliyoruz ki bizler ne kadar kendimizi geliştirirsek geliştirelim, bu gelişimden insanlar menfaat sağlamadıkça kişisel başarılarımız ancak kişiler ile yok olup gitmeye mahkum olacaklardır.İnsanlar ise bundan hiçbir yarar sağlayamayacaktır. Tam da bu sebepten Adım Eğitim Merkezi’ni kurduk ve sizin de desteğiniz ile bu günlere geldik.

Adım Eğitim Merkezi ‘nin amacı hiçbir zaman sadece normal bir dershane ya da etüt merkezi olmak değildir, bu nedenle çok sayıda  değerli ve bizim gibi düşünen eğitimciyi sizler için bir araya getirerek özel ders ve birebir eğitim olarak bildiğiniz eğitim sistemlerini yeniden anlatmaya ve uygulamaya koyulduk. Uzun yıllardır çok iyi başarılara imza atan öğrencilerimiz ile gurur duyuyor, özel ders konusundaki tecrübe ve birikimimizi paylaşmaya devam ediyoruz.

Oturduğumuz yerden sadece eleştirmek yerine üretmek gerektiğini, topluma karşı ancak bu şekilde yararlı olabileceğimizi biliyoruz.

Unutmayın ; Gökten hiçbir zaman gül yağmayacaktır. Biz ne kadar gül istersek o kadar fidan dikmekle yükümlüyüz.style="display:inline-block;width:300px;height:600px"
data-ad-client="ca-pub-4787124919233011"
data-ad-slot="5316060472">

Birebir Özel Ders Sitesi